Paket yazılımlar bazı iş süreçlerinizi yönetmek konusunda eksik kalabilir. Hatta bazı iş süreçleriniz için piyasada hazır yazılım bile bulamayabilirsiniz. Bu noktada şirketinizin tüm ihtiyaçlarına cevap alabilmek için özel yazılım arayışına girmeniz çok doğal olacaktır. İşinizin sürekliliği için kullandığınız programları, onların size sağladığı verimliliği, aldığınız raporları ve ger bildirimleri bir düşünün. Bu konularda güvenebileceğiniz bir partner arıyorsanız, sizin için neler yapabileceğimizi konuşmak için telefonunuzu bekliyoruz.

Özel Yazılım Geliştirme Neden Gerekli?

 

Doğru ellerde programlanan bu tarz yazılımlar daha özel, daha kullanışlı ve daha verimlidir.

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zaman ve maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz.

Teknolojinin nimetlerinden maksimum düzeyde yararlanmanızı sağlamaktadır.

İhtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda üretilen özel yazılımlar, işinizin işleyiş hızını ve verimliliğini arttırmaktadır.

Kontrol mekanizması sayesinde hata oranını minimum düzeye indirmektedir.

Özel yazılım üretim sürecinde firma projenin her aşamasında aktif olarak yer alacağından, istenilen yazılımın karşılığı tam olarak alınmaktadır.

Özel yazılım firmaya has olduğundan firmanın gelişen ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak gelişmeye açık olacaktır.

yazilim-yasam-dongusu

Planlama

İhtiyaçların belirlendiği, proje için fizibilite çalışmalarının yapıldığı ve proje planlamasının oluşturulduğu dönemdir.

Analiz

Projenin tüm detayları ortaya çıkartılır ve bu detaylardan bir analiz dokümanı çıktısı oluşturulur.

Tasarım

Analiz dokümanı  baz alınarak proje içerisinde yapılacak işlemler adım adım belirlenir ve proje takvimi oluşturulur.

Üretim

Proje gereken teknolojiler kullanılarak proje takvimine bağlı olarak geliştirilir.

Test

Yazılım geliştirilmesi tamamlandıktan sonra test sürecine girilir ve bu esnada tespit edilen hatalar giderilerek yazılım tamamen devreye alınır.

Bakım

Proje yayına alındıktan sonra oluşabilecek hataların giderilmesi, performansın iyileştirilmesi ve yeni işlevlerin eklenmesi sürecidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir