Türkiye’deki mobil cihaz kullanım oranı %88,5 oranına, Mobil İnternet abone sayısı da 37,7 milyon kişiye ulaşmış durumda. Mobil teknoloji hayatımızın ayrılmaz bir parçası olmuş, insanlar ile adeta bütünleşmiştir. Cep telefonları yerini akıllı telefon ve tabletlere bırakmış, insanlar yaşamının büyük bir kısmını onlarla geçirmektedir. Mobil uygulama platformu bu doğrultuda oldukça gelişmiştir. İnsanlar aradıkları her şeyi mobil uygulamalarda bulabilmektedirler. Bu yüzden size özel geliştirilen mobil uygulamalar büyük önem taşımaktadır.

Şirketlerin içinde bulundukları sektörde yükselebilmeleri ve yeni müşterilere ulaşabilmeleri için artık mobil dünyanın nimetlerinden yararlanmaları gerekmektedir.

Müşterilerimize, Kurumsal prestijlerine katkı sağlayacak, ürün, hizmet veya projelerini en etkin şekilde sunmalarına yardımcı olacak, satın alma, ödeme ve iletişim süreçlerini organize edecek, hedef kitlelerine anında bildirim sunmalarına olanak sağlayacak IOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlar için mobil uygulama geliştirmekteyiz.

Mobil Uygulama Neden Gerekli?

  • Mobil Uygulamalar, markanızı, ürününüzü ve şirketinizi temsil eder.
  • Kurumsal kimliğinizi güçlendirir.
  • Şirket ve marka ruhunu yansıtır.
  • Daha güçlü bir tanıtım yapar.
  • Kurumsal iletişimi güçlendirir.
  • Ürünlerinizi tanıtmanızı, kişiye özel kampanyalar düzenlemenizi ve mevcut kampanyalarınızı yayınlamanıza yardımcı olur.
  • Her cepte kalıcı reklamınızın olmasını sağlar.

Mobil Uygulamanızı Biz Geliştirelim

Teknoloji çağına ayak uydurmak ve şirket profilinizi üst seviyelere çıkartmak için sizin yanınızdayız. IOS ve ANDROID ortamlarında uygulama geliştirmede uzman ve yenilikçi kadromuz ile en üstün özelliklerde mobil uygulamalar hazırlamak için her zaman hazır durumdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir