Ziyaretçilerin siteye girdiklerinde güzel, şık, mobil uyumlu bir tema ile karşılaşması, sitede uzun vakit geçirmesinin ön aşamasıdır ki bir anaokulu sitesine giriyorsanız bunlara ek olarak sıcak, cıvıl cıvıl ve güven veren bir site görmek istersiniz. Ne de olsa en sevdiklerinizi emanet edeceksiniz. Bu parametreler ile yaptığımız web sayfamızı beğeninize sunuyoruz.

www.sevgigunesi.com

 

Tasarımlarını yaptığımız web sayfalarının genel özellikleri

Sevgi Güneşi Anaokulu, ilk olarak 2008 yılında açılmış olup İstanbul’un Bağcılar ilçesinde Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak eğitim ve öğretime devam etmektedir. Amacı milli ve manevi değerlere bağlı sosyal, aktif, düşünebilen ve bunu ifade edebilen bireyler yetiştirmektir. Sevgi Güneşi Anaokulu, erken çocukluk dönemi olan okul öncesi dönemde uzman ve hiçbir özveriden kaçınmayan kadrosu ile çocuklarınızın sıcacık yuvası olmaya adaydır.

  • 10 yılı aşan tecrübe, 24 saat kayıt sistemi ile tam denetim ve geniş alan servis hizmeti…
  • Montessori Eğitim Sistemi – Çocuğun sevgi dolu olmasını ve çocuğu desteklemek için bütüncül gelişimin yollarını açmayı hedefleyen eğitim sistemidir.
  • Pedegojik Destekli Eğitim – Uzman ve tecrübeli eğitmenler eşliğinde pedegojik eğitim desteği ile çocuklarımız bir adım önde…
  • Sosyal Sorumluluk Projeleri – Minik bireylerimiz için hayır severlik, empati duygularını uyandıracak çevresine daha duyarlı olacak projelere gönül veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir