Özel süreçlere sahip stok işlemleri için, uzun yıllar önce yaptırmış oldukları Novell sistem altyapısına sahip özel yazılımlarında yeni süreçleri güncelleme ihtiyaçları doğmuş, bu sebeple yoğun destek arayışına giren firma sistemin çok eski olması ve desteğinin kaldırılması sebebi ile yeni arayışlara girmiştir. Örmeci Çorap firma sahibi Sarper Örmeci beyin arkadaşının referansı sayesinde Turmedya ile tanışan firma, bu projede beraber ilerleme kararı almışlardır.

 

Yapılan İşlemler;

  • Mevcut programlarının modülleri ve güncelleme ihtiyaçları analiz edildi.
  • Veritabanı olarak SQL kullanılarak programda kullanılacak tabloların tasarımları yapıldı.
  • Csharp programlama dili kullanılarak, Windows tabanlı bir yazılım geliştirildi.
  • Yazılan arayüz ile tasarlanan veritabanı bağlantıları yapıldı.
  • Raporlamalar için Microsoft Report Service kullanılarak daha estetik, hızlı ve kuvvetli bir rapor yapısı sağlandı.
  • Runtime sürecinde karşılaşılan sorunlar düzeltilerek stabil çalışan bir stok yazılımı elde edildi.
  • Programın kaynak kodları da firma ile paylaşıldı.

 

Örmeci Çorap Hakkında;

Örmeci Çorap Web Adresi

ÖRMECİ ÇORAP, Türk Çorap sektörünün gelişmesinde rol oynamış yöneticileri, tecrübeli ve uzun yıllardır beraber çalıştığı personeli, idari ve teknik kadrosu ile 1997 yılında kurulmuştur. Şu anda İstanbul/Hadımköy’de 5.000 m²’lik fabrikasında deneyimli ekibi ile yüksek kalite standartlarını ve müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak bütün üretimini son teknoloji ürünü 150 makine ile kendi çatısı altında gerçekleştirmektedir. AR-GE çalışmalarına ve teknolojik gelişmelere verdiği önem sonucunda ülkemiz çorap sanayisinin en güçlü şirketlerinden biri olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

ÖRMECİ ÇORAP, Çağdaş teknolojiyi yakalamış yeni makine parkuru, üretimdeki titizliği, tasarımdaki desen ve renk zenginliği ile her zaman yüksek kaliteyi hedeflemekte, soket ve teknik çorap imalatında geniş bir ürün yelpazesi ile kapasitesinin önemli bir kısmını ihracata ayırmaktadır. Ayrıca iç piyasa için ürettiği kaliteli ve şık çorapları da “VIPSOCKS” markası ile Türk tüketicisinin beğenisine sunmaktadır.

ÖRMECİ ÇORAP, müşterisinin istediği her türdeki çorap taleplerine cevap verebilecek, sektörün içinde iyi bir yer edinmiş sayılı çorap üreticisi firmalardan biridir. Başarılı yönetimi, güçlü sermaye yapısı, gelişen teknolojiye ayak uydurması ve tüketici eğilimlerini dikkate alması gibi özellikleri sayesinde istikrarlı ve sürdürülebilir bir büyüme politikası uygulamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir