Daha önce bilgi işlem altyapısının desteğini farklı bir firmadan alan Silva Tekstil Pazarlama, yaşadığı sorunların giderilmesi, daha kaliteli ve profesyonel destek alabilmek için Turmedya Bilgisayar, Yazılım ve Otomasyon ile iletişime geçti. Veri kaybı yaşanabilecek düzeye gelen 2 adet bilgisayar için disk değişimleri ve program yüklemeleri yapıldı. Çok büyük boyutlardaki verilerin taşınması konularında danışmanlık hizmeti verildi. Müdahale edilen bilgisayarların açılış hızlarını ve performanslarını biraz daha arttırmak için SSD disk eklemeleri yapıldı.

Silva Tekstil Pazarlama Dış Tic. Ltd. Şti.

Silva Network Hakkında

Silva Network; 2007 yılında kurulan % 100 Türk sermayeli, Network Marketing sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Network Marketing sektörüne başlamadan önce  tekstil sektöründe kumaş üretimi yaparak  20 yıl boyunca Dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapmıştır. Mikrofiber ürünlerin ilk üreticisi olan Silva Network, bu sektördeki deneyimini Network Marketing alanında da kullanmaktadır.

Hayatı Kolaylaştıran Çözümler 

”Hayatı kolaylaştıran çözümler” sloganıyla hizmete başlayan Silva Network ; Türkiye genelinde binlerce üyeye iş istihdamı sağlayarak, gerek kaliteli ürünleriyle, gerek müşteri memnuniyetiyle hızla büyümeye devam etmektedir.

Son teknolojiyle üretilen mikrofiber temizlik ürünleri, biyolojik deterjanlar, bambu havlular, kişisel bakım ürünleri, takılar, doğal pamuktan üretilmiş iç giyim ürünleri, pratik mutfak ürünleri, silikon kalıplar, BPA içermeyen bebek ürünleri, su arıtma sistemleri ve daha bir çok ürün titizlikle seçilir ve bir çok sağlık testinden geçtikten sonra sunulur.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini ilke edinen firma; dünya genelinde marka bilinirliğini artırarak dünya pazarındaki yerini almak için çalışmaya gayretle devam etmektedir. Gelen ülke distribütörlük tekliflerini karşılamak için alt yapı çalışmalarını sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir