VizyonEvim Web tasarım ve programlama, ve SEO ve Google Addwords çalışmaları için Turmedya’yı tercih etti.

www.vizyonevim.com.tr

 

VizyonEvim; insanımızın ihtiyaçlarını “faizsiz, vade farksız, en hızlı, en kolay ve en uygun maliyet” ile karşılamasını sağlayan Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans Sistemi (TDFFS) kuruluşudur.

Geçmişi, insanoğlunun finansman ihtiyacının ortaya çıktığı ilk dönemlere kadar uzanan ve kendine özgü ilkeleri ve faaliyet yapısı ile herkesin ödeme gücüne göre faizsiz ve vade farksız finans seçeneği sunan tasarrufa dayalı bu sistemin, bireysel ve toplumsal manada ülkemize, insanlarımıza sağladığı ve sağlayacağı çok önemli faydalar vardır.

İnsanımızı tasarrufa yönlendirip, tahsil edilen yatırım tutarlarını organize ederek “sosyal dayanışmayı, toplumsal kaynaşmayı, ihtiyaç yükünü paylaşmayı ve ekonomik faydayı” artıran bu finansal model, gelir seviyesi ne olursa olsun tüm insanımıza ek bir maliyet olmadan finansman sağlayan kolay yöntemlere sahiptir.

Barınma, binek ve beslenme, insanoğlunun en önemli ihtiyaçlarındandır (3B Yasası). Ve insanımız, hayat mücadelesinin büyük çoğunluğunu, bu ihtiyaçlarını karşılamak için verirler. En çok bu ihtiyaçlarını gidermek için finans, para arayışına girerler. Çünkü barınma (ev) ve binek (araba) ihtiyacının giderilmesi, ailede huzur ve mutluluk için olmazsa olmazların başında yer alır. Ancak karşılarına aşılmaz dağlar çıkar; faiz, vade farkı, gelir düzeyi ve kredi sorunu.REvize : VizyonEvim Web tasarım ve programlama, SEO ve Google Addwords çalışmaları için Turmedya’yı tercih etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir